Policja Wielkopolska

Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja do służby w Policji
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja e-usługi
Fundusze EU
Norway Grants
ABOUT POLISH POLICE
Głuchoniemi
Poznaj swoje prawa
Dajemy dzieciom siłę
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Klub honorowych dawców
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
ANTYKORUPCJA
Wielkopolski Bezpieczny Rower VIBEROO
Pyrkowa Kraina
Sarvato
KONKURS NA PROJEKT "LOGO" CENTRALNEGO BIURA ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
Zielona Strefa - ochrona zwierząt i środowiska

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Rozstrzygnięcie konkursu pn. "Przemoc moimi oczami"

  Z przyjemnością informujemy, że konkurs na pracę graficzną lub audiowizualną pod nazwą „ Przemoc moimi oczami”, realizowany na terenie województwa wielkopolskiego, został rozstrzygnięty!

 2. KWP - Uroczystość wręczenia nagród laureatom i wyróżnionym w Konkursie „Przemoc moimi oczami”

  Na uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przyjechali wyróżnieni uczniowie, towarzyszący im rodzice oraz przedstawiciele szkół, reprezentowanych przez młodzież.

 3. KWP – Chcemy i musimy o Nich pamiętać

  12 maja przy Pomniku Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Województwa Poznańskiego odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wielkopolscy policjanci uczcili pamięć swoich poprzedników w bestialski sposób pomordowanych przez sowieckich i nazistowskich okupantów. Stróżom prawa towarzyszyli licznie zaproszeni goście, którzy również oddali hołd ofiarom kaźni z Miednoje i Bykowni.

 4. Wolsztyn - Za nami finał wojewódzki konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2023"

  11 maja w Wolsztynie zakończył się finał wojewódzkiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2023”. Na starcie zawodów stanęli policjanci reprezentujący Wydziały Ruchu Drogowego komend miejskich i powiatowych garnizonu wielkopolskiego, a także przedstawiciele Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu. Pierwszy dzień konkursu obfitował w zadania sprawdzające wiedzę teoretyczną policjantów oraz celność strzałów. Drugi dzień minął pod znakiem współzawodnictwa w kierowaniu ruchem. Całość podsumowana została w muszli koncertowej w wolsztyńskim parku.

 5. KWP – Kolejna edycja szkolenia pn. „Niebiesko-Niebiescy”

  Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Fundacją FIONA byli organizatorami kolejnej edycji szkolenia pn. „Niebiesko – Niebiescy”, w ramach którego funkcjonariusze i pracownicy Policji zdobywali wiedzę oraz narzędzia ułatwiające kontakt z osobą w spektrum autyzmu, przede wszystkim w sytuacji interwencyjnej.

 6. KWP - Stop manipulacji. Seniorze chroń swoje mienie!

  Oszuści organizują nieuczciwe pokazy handlowe, oferując seniorom promocje na cudowne, uzdrawiające produkty, które w rzeczywistości sprzedawane są w wielokrotnie zawyżonych cenach. Jak uchronić naszych bliskich przed staniem się ofiarą w takim procederze?

 7. Krotoszyn - Zlikwidowana domowa plantacja konopi

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Krotoszynie zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, znajdującą się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu krotoszyńskiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli 75 krzewów konopi indyjskich oraz susz koloru zielono-brunatnego o wadze 1686,27 grama.

 8. Nowy Tomyśl - Spotkanie przedstawicieli władz gmin i powiatu

 9. KWP - Wojewódzki Finał XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego – znamy zwycięzców z Wielkopolski!

  Najlepsze drużyny ze szkół ponadpodstawowych z Wielkopolski zmierzyły się w Finale Wojewódzkim XXV Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka.

 10. KWP – Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Skorzystaj z poniższego wzoru!

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

Powrót na górę strony