Pierwsze w tym roku zwycięstwo

DSC 0115Pierwszy występ tego roku i pierwsze zwycięstwo drużyny IPA Poznań reprezentującej Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu na Futsalowym Turnieju Garnizonowym o Puchar Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego.
20 lutego br. na zaproszenie Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego drużyna IPA Poznań reprezentująca Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu wzięła udział w rozgrywkach Futsalowego Turnieju Garnizonowego o Puchar Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Do sportowej rywalizacji, na hali znajdującej się obok hangarów gdzie stacjonują myśliwce F-16 zwane Jastrzębiami, stanęły  drużyny reprezentujące Siły Powietrzne oraz Policję. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym i trwały 2 po 12 minut.

Pierwszy mecz naszej drużyny rozegrany z reprezentacją 31 Bazy zakończył się wynikiem 1:1, kolejne mecze to już zwycięstwa naszej drużyny wynikami  11:0 oraz 4:1.

Kolejny raz drużyna IPA Poznań udowodniła, że trudno dorównać jej kroku. Wyniki jakie uzyskała uplasowały ją na  I miejscu w Turnieju i zdobycie wspaniałego Pucharu Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego.

Należy wspomnieć, że uczestnictwo w tym Turnieju było pierwszym występem naszej drużyny w tym roku, a w jej składzie po raz pierwszy zaprezentowali się nowi zawodnicy.
DSC 0115Skład drużyny :

1.      Maciej Lubczyński

2.      Tomasz Jagłowski

3.      Przemysław Błażejak

4.      Mateusz Przybyłowski

5.      Arkadiusz Korcz

6.      Mariusz Ciesielski

7.      Dominik Matuszak

8.      Krzysztof Nowak

9.      Marcin Karczyński

10.  Przemysław Bąkowski

11.  Maciej Megger


tekst/foto
Witold DrzażdżyńskiPowrót na górę strony