Trzynasty Festyn "niebiescy Dzieciom

DSC 0014Trzynasty raz w Poznaniu odbył się festyn charytatywny „Niebiescy Dzieciom”.  Jest to akcja organizowana przez Komendę Miejską Policji w Poznaniu by zdobyć fundusze na leczenie chorych dzieci. Do akcji włączyli się również członkowie Regionu IPA Poznań.

Impreza została zorganizowana 7 września br. na Stadionie Miejskim Inea.  W akcji wzięło udział setki osób, a cel od lat ten sam – pomoc tym najbardziej potrzebującym. Festyn „Niebiescy dzieciom 2014” został zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Poznaniu przy współpracy Urzędu Miejskiego, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Izby Celnej, Inspekcji Transportu Drogowego, Żandarmerii Wojskowej, MPK oraz firm i instytucji związanych z miastem Poznań. Mundurowi już po raz trzynasty dołożyli wszelkich starań, aby festyn zaskoczył przybyłych gości. Na festynie już po raz 13 wziął udział Region IPA Poznań, który przygotował stoisko na którym reprezentował umundurowania policyjne z całego świata.

Mundurowi są bardzo wdzięczni i dumni, z tego że tak wiele osób zechciało w tym charytatywnym przedsięwzięciu uczestniczyć. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na konto Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z przeznaczeniem na Oddział Chirurgii i Traumatologii. Dołączając do akcji każdy miał okazję wesprzeć tych najbardziej potrzebujących.


Powrót na górę strony