X Mistrzostwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Halowej Piłce Nożnej Mielno 2013

DSC 0055 640x428W dniach 5-7.12.2013 r. drużyna KWP – IPA Poznań wzięła po 6-letniej przerwie w rozgrywkach piłkarskich X Mistrzostw MSW w Halowej Piłce Nożnej rozgrywanych w nadmorskim Mielnie.


W zawodach uczestniczyły 24 drużyny piłkarskie reprezentujące Komendy Wojewódzkie Policji, Komendę Główną Policji, Agencję Bezpieczeństwa Państwa oraz Straż Pożarną.

Pierwsze dwa dni zajęły rozgrywki grupowe / 4 grupy po 6 drużyn / z których do dalszych rozgrywek awansowały po 2 najlepsze drużyny.

Nasza drużyna po rozegraniu 5 meczy grupowych, w których nie straciła żadnej bramki oraz nie przegrała żadnego meczu zajęła I miejsce w swojej grupie i w sobotnie przedpołudnie przy towarzyszącym na zewnątrz orkanie Ksawery rozegrała mecz w reprezentacją KWP Katowice o wejście do pierwszej czwórki Turnieju. Mimo zaciętego meczu, który po dogrywce zakończył się bezbramkowym remisem rozpoczęła się seria rzutów karnych. Mimo znakomitej postawy naszego bramkarza Macieja Lubczyńskiego mecz zakończył się wynikiem 2:1. Nasi przeciwnicy zajęli ostatecznie 2 miejsce w rozgrywkach.

Ostatecznie drużyna KWP-IPA Poznań uplasowała się na V miejscu Turnieju, za które naszym zawodnikom należy się podziękowanie. Już teraz rozpoczęliśmy przygotowania do Turnieju w 2014 roku.

Skład drużyny:
  1. Maciej Lubczyński

  2. Michał Bartkowiak

  3. Tomasz Jagłowski

  4. Przemysław Błażejak

  5. Tadeusz Sarbinowski

  6. Radosław Przybyłowicz

  7. Arkadiusz Korcz

  8. Krzysztof Zastróżny

  9. Mateusz Przybyłowski

  10. Robert Mak

Powrót na górę strony