Zdrowie przede wszystkim

XXlecie blazejewko 220 640x427Kolejny raz policjanci wraz z innymi funkcjonariuszami służb mundurowych włączyli się do akcji propagowania dbałości o własne zdrowie. Podczas zorganizowanego festynu, prezentując swoje umiejętności i sprzęt zachęcali wszystkich uczestników do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnych badań. Członkowie Regionu IPA Poznań również przyłączyli  się do akcji uświadamiania jak ważna jest profilaktyka w dbałości o zdrowie.  

W parku przy szpitalu MSWiA odbył się festyn zdrowotny nazwany przez organizatorów „Wrześniowe spotkania ze zdrowiem”. To już szósty raz funkcjonariusze różnych służb mundurowych razem z lekarzami starali się uświadamiać jak ważną jest profilaktyka aby cieszyć się jak najdłużej dobrym zdrowiem. Gospodarze zadbali o to by każdy chętny uczestnik mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych w wielu poradniach.

Nasi funkcjonariusze zaprezentowali swoje doskonałe wyszkolenie i umiejętności podczas pokazów różnych technik walki i technik wykorzystywanych podczas zatrzymywania przestępców. Był również pokaz zastosowania kombinezonu i robota pirotechnicznego. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć wywołujący dreszczyk emocji pokaz, podczas którego nie zabrakło wybuchów i strzelaniny.  Należy wspomnieć, że większość tych świetnie wyszkolonych policjantów to członkowie naszego stowarzyszenia.

Przy  stoisku IPA Poznań nie brakowało odwiedzających, którzy chętnie oglądali zbiory zgromadzone przez członków Stowarzyszenia w postaci czapek i całych mundurów policyjnych z całej Europy i nie tylko. Duża popularnością cieszyły się czapki policyjne, w których każde dziecko chciało mieć zdjęcie.
Powrót na górę strony