ZWYCIĘSTWO !!!!

DSC 0242 640x428Już po raz szósty w Grodzisku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W rozgrywkach wzięła również udział reprezentacja Regionu IPA Poznań, która zajęła I miejsce i zdobyła trofeum.

Siedmiu członków Regionu IPA Poznań jako zawodnicy oraz przewodniczący Regionu Witold Drzażdżyński jako kierownik drużyny stawili się w Grodzisku Wlkp. by wziąć udział w rozgrywkach  VI Halowego Turnieju w Piłce Nożnej.

Spośród kilkunastu drużyn, w rozgrywkach meczowych wyłoniono najlepsze drużyny. W tegorocznym Turnieju, po dramatycznym boju w rzutach karnych,  I miejsce zajęła drużyna policjantów z Poznania reprezentujących Stowarzyszenie IPA Region Poznań. Następnie II miejsce przypadło drużynie reprezentującej Gminę Grodzisk Wielkopolski. Nie sposób było nie zauważyć ogromnej radości na twarzy pana Henryka Szymańskiego – Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Kolejne jakże zaszczytne miejsce III na podium zajęli piłkarze reprezentujący powiat grodziski ku uciesze pana Starosty Mariusza Zgaińskiego.

W turnieju wyłoniono również najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza Turnieju. Okazało się, że najbardziej skutecznie i w pięknym stylu swojej bramki bronił Maciej Lubczyński z drużyny IPA Poznań.  W Finale popisał się wspaniałymi paradami broniąc dwa rzuty karne i tym samym dał zwycięstwo swojej drużynie IPA Poznań.

Policyjnym drużynom i nie tylko, kibicowali zaproszeni goście, w tym nadinsp. Krzysztof Jarosz Szef wielkopolskich policjantów.

Tegoroczny turniej uświetnił swą obecnością gość honorowy TEODOR NAPIERAŁA – legendarny piłkarz Lecha Poznań grający w latach 1965 – 1980.

Organizatorzy oraz biorący udział piłkarze mają nadzieję, że za rok znów będą mogli się wszyscy spotkać, by podjąć jakże wspaniałą rywalizację sportową idąc w myśl przysłowia „ w zdrowym ciele, zdrowy duch...” 
DSC 0330 640x428
Skład drużyny IPA Poznań :

1. Robert Mak
2. Michał Bartkowiak
3. Maciej Lubczyński
4. Tomasz Jagłowski
5. Marcin Kaptur
6. Dominik Matuszak
7 Arkadiusz Korcz

Powrót na górę strony