Mikołaj już był....!!!!!

DSC 0264Region IPA Poznań zorganizował spotkanie Mikołajkowe dla dzieci swoich czlonków i sympatyków. Impreza odbyła się na terenie starego ZOO w Poznaniu.

Punktualnie o godzinie 10 rano, w minioną sobotę, przed bramą starego ZOO zjawiły się dzieci by spotkac się nie tylko z Mikołajem ale także ze Smokiem. To był właśnie początek. Dzieci i rodzice weszli do nowego pawilony, gdzie mieszkają smoki z Komodo czyli warany. Te olbrzymie jaszczury uwielbiają gości. Chętnie pozowały do zdjęć i ustawiały się by pokazac cała swoją krasę.


Potem wszyscy poszli do groty gdzie na dzieciaczki czekal już sierżant Pyrek i jego "asystentka"  podkom. Kinga Fehner oraz Święty Mikołaj witający pociechy  od progu.
Maluszki chętnie odpowiadały na pytania Mikołaja o zwierzętach. Były i takie, ktore spiewały Mikołajowi. piosenki. Oczywiście każdy chcial mieć pamiątkowe zdjęcie.


Pracownicy ZOO przygotowali dla dzieci miejsce, gdzie te mogły się wykazać zdolnościami plastycznymi i wiedza o przyrodzie.


Po zabawie nastąpił moment, na ktory czekały wszystkie dzieciaczki. Mikołaj, Pyrek i Przewodniczący Regionu IPA Poznań kol. Witek Drzażdżyński wręczyli paczki.


DSC 0264
Powrót na górę strony