Klub Honorowych Dawców Krwi KWP Poznań Policyjni KREWniacy

KWP – Zakończenie wakacji policyjnych KREWniaków

Kolejna udana zbiórka krwi pod Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu. Policjanci, a także mieszkańcy Poznania, podczas kilku godzin zebrali ponad 12 litrów czerwonego płynu ratującego życie. 27 osób wzięło udział w zbiórce. Dziękujemy wszystkim za ten bezcenny dar!

W ostatni dzień wakacji, 30 sierpnia br., od wczesnych godzin porannych pod komendą policji przy ul. Kochanowskiego w Poznaniu zaparkowany był krwiobus. To oznaczało jedno – kolejny raz wielkopolscy policjanci zorganizowali zbiórkę krwi. 

W przeciągu 5 godzin, zgłosiło się 40 ludzi chętnych aby wziąć udział w akcji. Ostatecznie 27 osób oddało ponad 12 litrów krwi. „KREWniacy” podobnie jak podczas wcześniejszych tego typu akcji, stanęli na wysokości zadania. Wszyscy uczestnicy zbiórki mają świadomość jak bardzo potrzebna jest krew, aby ratować ludzkie życie.

Zachęcamy do wstąpienia do policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi! „KREWniacy” to już społeczność licząca ponad 300 osób – możesz być jego częścią!

Dominika Pupkowska-Bral

  • zbliżenie na reklamę zbiórki krwi wiszącej w krwiobusie w kształcie kropli z napisem - twoja krew, moje życie
  • worek z krwią na aparaturze
  • kobieta siedząca na fotelu do pobierania krwi, rękę ma wyciągniętą, a do niej podłączoną aparaturę d pobierania krwi
  • ręka wyciągnięta, a do niej podłączona aparatura do pobierania krwi
  • zdjęcie z wnętrza krwiobusu, na pierwszym planie probówki z krwią, na drugim radiowóz zaparkowany przed budynkiem komendy
  • mężczyzna siedzący na fotelu do pobierania krwi, rękę ma wyciągniętą, a do niej podłączoną aparaturę d pobierania krwi
Powrót na górę strony