Projekty zrealizowane

Program Leonardo da Vinci dla osób odpowiedzialnych za kształcenie i szkolenie zawodowe w obszarze użycia koni służb mundurowych.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach rozpoczęła realizację projektu pt. „Żaden jeździec, który swoją sztukę posiadł należycie, nie ma siebie za doskonałego – międzynarodowa wymiana wiedzy i doświadczeń polskiej i brytyjskiej Policji konnej” finansowanego w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci. Projekt zakłada wyjazd do Wielkiej Brytanii 20 osób odpowiedzialnych za kształcenie i szkolenie zawodowe w obszarze użycia koni służb mundurowych.

KWP w Katowicach do udziału w projekcie zaprosiła między innymi Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz inne  jednostki policji, w których na co dzień funkcjonują zespoły konne.

Rekrutacja do udziału w projekcie będzie trwała do 21 października 2013r.  
Więcej informacji m.in. opis projektu, profil beneficjenta oraz dokumentacja rekrutacyjna znajduje się na stronie internetowej KWP w Katowicach pod adresem :

http://www.slaska.policja.gov.pl/projekty-unijne/art30,projekt-jezdzcow-konnych-wymiana-doswiadczen-z-policja-konna-z-wielkiej-brytanii.html

ucze-sie-przez-cale-zycie
Powrót na górę strony