Projekty zrealizowane

Program Leonardo da Vinci dla kadry kierowniczej wielkopolskiej Policji

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu rozpoczęła z dniem 1 stycznia 2013 r. realizację projektu pn. „Doskonalenie kompetencji zarządczych kadry kierowniczej wielkopolskiej Policji” finansowanego z środków programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.


Projekt skierowany jest do 10 osób, które sprawują obowiązki komendantów powiatowych/miejskich na terenie województwa wielkopolskiego i ma celu podniesienie kompleksowo rozumianych kompetencji zarządczych tych funkcjonariuszy.

Wielkopolscy komendanci powiatowi/miejscy Policji odbędą tygodniową wizytę w jednej z jednostek Policji Landu Dolnej Saksonii, w trakcie której będą mieli okazję do wymiany doświadczeń z ich niemieckimi odpowiednikami na szczeblu okręgowych dyrekcji lub inspekcji Policji.

Program wymiany pozwoli na zapoznanie się z obowiązkami i zadaniami, które realizowane są w codziennej pracy szefów niemieckich jednostek Policji.

Centralnymi elementami programu wymian będą zagadnienia związane z kierowaniem akcjami policyjnymi, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz wykorzystanie nowoczesnych środków logistycznych: transportowych, informatycznych, łącznościowych w pracy sił policyjnych.

ucze-sie-przez-cale-zycieProjekt jest realizowany przy wsparciu finansowym  Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”ZAŁĄCZNIK:
Niemcy - ankieta rekrutacyjna

docRAPORT KOŃCOWY
Powrót na górę strony