Inwestycje finansowane z budżetu państwa

Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja budynku głównego wraz z przystosowaniem pomieszczeń do przetwarzania informacji niejawnych.

17.06.2021 - Dofinansowanie z Miasta Poznania. Dotacja inwestycyjna. Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja budynku głównego wraz z przystosowaniem pomieszczeń do przetwarzania informacji niejawnych. Wartość: 270 000,00

Zadanie inwestycyjne "Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja budynku głównego wraz z przystosowaniem pomieszczeń do przetwarzania informacji niejawnych" polega na przeprowadzeniu modernizacji budynku głównego komendy miejskiej policji w Poznaniu oraz dostosowaniu pomieszczeń do przetwarzania informacji niejawnych. Prace obejmą między innymi przebudowę istniejących pomieszczeń, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych, a także wykonanie nowych drzwi i okien z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. W ramach zadania przeprowadzone zostaną również prace związane z modernizacją systemu teleinformatycznego i bezpieczeństwa technicznego obiektu. Celem zadania jest poprawa funkcjonalności i bezpieczeństwa budynku, a także umożliwienie przetwarzania informacji niejawnych przez policję.

Powrót na górę strony