Inwestycje finansowane z budżetu państwa

Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja systemu zasilania gwarantowanego i klimatyzacji na potrzeby stanowiska kierowania.

16.12.2020 - Dofinansowano z Budżetu Państwa. Dotacja inwestycyjna. Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja systemu zasilania gwarantowanego i klimatyzacji na potrzeby stanowiska kierowania. Wartość: 399 998,53

Zadanie inwestycyjne "Komenda Miejska Policji w Poznaniu - modernizacja systemu zasilania gwarantowanego i klimatyzacji na potrzeby stanowiska kierowania" polega na modernizacji systemu zasilania gwarantowanego oraz klimatyzacji w pomieszczeniach stanowiska kierowania w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu. Prace obejmować będą m.in. wymianę i modernizację urządzeń zasilania, instalację klimatyzacji, a także wykonanie niezbędnych prac budowlanych i montażowych. Celem zadania jest poprawa bezpieczeństwa i efektywności działania stanowiska kierowania poprzez zapewnienie niezawodnego zasilania i odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, co wpłynie na skuteczność działań podejmowanych przez funkcjonariuszy policji.

Powrót na górę strony