Aktualności

Koło - Zniszczone mienie i narkotyki w domu

Data publikacji 13.05.2024

6 maja br. policjanci z Wydziału Prewencji kolskiej komendy zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu kolskiego podejrzanego o uszkodzenie ogrodzenia jednej z posesji. Mundurowi w trakcie wykonywanych czynności ujawnili przy wandalu ponad 8 gramów substancji psychotropowej a w jego miejscu zamieszkania ponad 100 krzewów konopi. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w wyniku podjętych w tej sprawie czynności zatrzymali kolejnego mężczyznę, który posiadał prawie 180 gramów substancji psychotropowej.

W poniedziałek po godz. 2:00 dyżurny kolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny niszczącego furtkę wejściową na jedną z posesji znajdujących się na terenie naszego powiatu. Patrol, który pojechał na tę interwencję bardzo szybko zatrzymał 46-letniego wandala. Mundurowi ujawnili przy zatrzymanym ponad 8 gramów substancji psychotropowej, a ponadto mężczyzna w miejscu zamieszkania hodował konopie. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 100 krzewów konopi indyjskich w różnym stopniu wzrostu.

Kryminalni wykonując czynności w tej sprawie zatrzymali również 35-letniego mieszkańca powiatu kolskiego, u którego w domu zabezpieczyli prawie 180 gramów substancji psychotropowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty a 35-latek, któremu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Daniel Boła/MŚ

Powrót na górę strony