Aktualności

KWP - Aukcje Wielkopolskiej Policji na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji 26.01.2024

Nadchodzi 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkopolscy policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo kwestujących, ale także czynnie włączają się w akcję, której celem jest zebranie jak największej sumy pieniędzy na cel „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zachęcamy do licytacji naszych aukcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

28. stycznia odbędzie się tegoroczny, 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dedykowany zakupowi sprzętu do monitorowania, diagnozowania i rehabilitacji chorób płuc u pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dorosłych oraz dzieci.

Wielkopolscy policjanci aktywnie angażują się w to przedsięwzięcie, przekazując na licytacje prawdziwe perełki. Wśród naszych aukcji znajdziecie:

 

 

 

 

 

Pamiątkowy medal Zespołu Antykonfliktowego KWP w Poznaniu

https://allegro.pl/oferta/medal-pamiatkowy-na-czesc-zespolu-antykonfliktowego-kwp-w-poznaniu-15064375603

 

 

 

 

 

Dzień w siedzibie Ogniwa Konnego Policji – zwycięzca aukcji będzie mógł zobaczyć jak wygląda przygotowanie koni do atestacji, codzienne przygotowanie do służby i oczywiście zapozować do zdjęć z naszymi konikami

https://allegro.pl/oferta/dzien-w-siedzibie-ogniwa-konnego-policji-15070127125

 

 

 

 Szkolenie dla psa i jego pana z udziałem koordynatora policyjnego – jeżeli chcesz nauczyć swojego czworonożnego przyjaciela posłuszeństwa i poznać taktyki stosowane w pracy z policyjnym psem, ta aukcja jest dla Ciebie! Wszystko pod okiem wykwalifikowanych policjantów - przewodników psów policyjnych!

https://allegro.pl/oferta/szkolenie-dla-psa-i-jego-pana-z-udzialem-koordynatora-policyjnego-15070142079

 

 

 

 

Szkolenie na laserowym symulatorze strzeleckim – wygrana w tej aukcji da Ci okazję do wzięcia udziału w wirtualnej akcji policyjnej! Sprawdż swój refleks i celność przy użyciu imitacji policyjnego glocka!

https://allegro.pl/oferta/szkolenie-na-laserowym-symulatorze-strzeleckim-15070154016

 

 

 

 

 

Dzień z policjantami z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu – jeżeli Twoje dziecko marzy by zostać policjantem, ta aukcja jest dla Ciebie. Zwiedzanie muzeum policji, trening musztry paradnej, pokaz wyposażenia i pojazdów służbowych, to tylko  część atrakcji przygotowanych przez policjantów z OPP

https://allegro.pl/oferta/dzien-z-policjantami-oddzialu-prewencji-policji-w-poznaniu-15070160667

 

 

 

Rejs z policjantami z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu – chcesz wziąć udział w wyjątkowej wodnej wyprawie? Licytuj! Zwycięzca będzie mógł zwiedzić komisariat wodny, obejrzeć specjalistyczny sprzęt i oczywiście przepłynąć się  policyjną motorówką!

https://allegro.pl/oferta/rejs-motorowka-z-policjantami-komisariatu-wodnego-policji-w-poznaniu-15070173505

 

 

 

 Trening z policjantkami z Drużyny Wielkopolskiej Policji Kobiet w Piłce Nożnej – dla zwycięzcy tej licytacji policjantki przygotowały wspólny trening na policyjnej sali sportowej przy ulicy Taborowej w Poznaniu. Coś dla fanów piłki nożnej!

https://allegro.pl/oferta/trening-z-policjantkami-druzyny-wlkp-policji-kobiet-w-pilce-noznej-15070167546

 

 

 

 

 

 

 

 

Trening z policjantem – mistrzem w kulturystyce – wspólny trening z policjantem z Wydziału Prewencji a równocześnie mistrzem w kulturystyce, który opowie jak się robi formę życia i skąd wziąć do tego motywację? Zapraszamy do licytacji!

https://allegro.pl/oferta/trening-z-policjantem-mistrzem-w-kulturystyce-15070180385

 

 

 

 

 

 

Lekcja profilaktyki dla całej klasy z dowolnej szkoły na terenie na terenie Wielkopolski – wygrana w tej aukcji to lekcja bezpieczeństwa poprzez zabawę, ciekawa pogadanka dla całej klasy lub grupy przedszkolnej!

https://allegro.pl/oferta/lekcja-profilaktyki-dla-calej-klasy-z-dowolnej-szkoly-na-terenie-wlkp-15070194167

 

 

 

 

Szkolenie z zasad pierwszej pomocy  – jeśli wylicytujesz tą aukcję, to nie tylko wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, może kiedyś uratujesz komuś życie!

https://allegro.pl/oferta/szkolenie-z-zasad-pierwszej-pomocy-przedmedycznej-15070199833

 

 

 

 

 

Portret wykonany przez policyjnego rysownika – wylicytowanie tej aukcji da Ci niepowtarzalną możliwość stworzenia portretu pamięciowego pod okiem specjalisty z Laboratorium Kryminalistycznego, lub zapozowania mu do portretu! W całej Polsce pracuje zaledwie dwunastu takich policjantów!

https://allegro.pl/oferta/portret-wykonany-przez-policyjnego-rysownika-15070204674

 

 

 

 

Zapraszamy do licytacji!

Powrót na górę strony