Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - Konferencja edukacyjna dla seniorów

Data publikacji 19.09.2022

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wraz z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Poznaniu organizuje konferencję edukacyjna skierowaną do seniorów. Konferencja realizowana jest w ramach projektu pn. „Seniorze bądź bezpieczny”, który to z kolei jest integralną częścią ogólnopolskiego programu Fundacji Santander Bank Polska pn. „Haki na Cyberataki”.

To już kolejna odsłona tego cyklu działań. Przedsięwzięcie odbędzie się 27 września br. w godzinach 10.00 – 14.00 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy ulicy Kochanowskiego 2a.

W trakcie konferencji swoje wykłady wygłoszą m.in. policjanci na co dzień zajmujący się problematyką oszustw, przedstawiciel Fundacji Santander Bank Polska oraz psycholog społeczny. Podczas konferencji na uczestników czekać będą ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.
Dla każdego uczestnika przygotowany zostanie pamiątkowy upominek. Przedsięwzięcie uświetni specjalny policyjny pokaz, który do samego końca stanowić będzie niespodziankę dla przybyłych.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy tylko i wyłącznie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu 47 77 120 49 w godzinach 7.30 – 15.30, do dnia 23 września br. Ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w konferencji.

Andrzej Karpiński/MŚ

Powrót na górę strony