Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złotów - Policjant na podium półmaratonu

Data publikacji 06.09.2022

4 września st. sierż. Rafał Stachowski – policjant z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, wystartował w 31. Międzynarodowym Półmaratonie Signify, który odbył się w Pile. W biegu wystartowało 1222 zawodników z Polski i zagranicy, a złotowski policjant zajął trzecie miejsce w kategorii policjantów.

W tym roku, już po raz kolejny w Pile, odbył się 31. Międzynarodowy Półmaraton Signify. W biegach udział wzięło 1222 zawodników z Polski i zagranicy, w tym blisko 40 policjantów z całej Polski. Puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych policyjnych biegaczy ufundowane zostały przez: Komendanta Szkoły Policji w Pile, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA oraz Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów. Dodatkowo każdy z uczestników, który ukończył bieg, na mecie otrzymał unikatowy medal z sylwetką maratończyka, Piotra Pobłockiego - Mistrza Polski w maratonie w 1999 roku.

Złotowski policjant - st. sierż. Rafał Stachowski w klasyfikacji open, zajął 16 miejsce, a w kategorii policjantów trzecie miejsce, kończąc bieg z czasem 1:17:31. Nie były to jego pierwsze zawody oraz puchar naszego policjanta gdyż dzięki licznym sukcesom zakwalifikował się do Kadry Komendanta Głównego Policji, tym samym reprezentuje w zawodach biegowych służby mundurowe.

Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami i służbą.

mł.asp. Damian Pachuc/MŚ

foto : archiwum prywatne Rafał Stachowski

Powrót na górę strony