Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gostyń - Nieodpowiedzialny kierowca ukarany mandatem i punktami karnymi - video

Data publikacji 11.10.2017

Wykroczenie drogowe popełnione przez kierowcę vw passata na ulicach Gostynia zakończyło się dla niego mandatem i punktami karnymi. Wyczyn 24-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego zarejestrował inny kierowca i nagranie przekazał policjantom.

Pod koniec września br. do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zgłosił się mężczyzna, który powiadomił funkcjonariuszy o wykroczeniu drogowym popełnionym przez innego kierowcę. Całe zdarzenie zarejestrował kamerą zainstalowaną w swoim aucie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci ruchu drogowego ustalili kto kierował samochodem marki VW Passat i dotarli do sprawcy wykroczenia. 24-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego nie był zaskoczony wizytą mundurowych. W rozmowie z policjantami oświadczył, że spodziewał się ich wizyty. Mężczyzna przyznał się do popełnionego wykroczenia.

Za omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, kierowca vw passata został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

 

 

Sebastian Myszkiewicz/PG

Film 11

Pobierz plik 11 (format mp4 - rozmiar 14.01 MB)

Powrót na górę strony