Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - Zaginiony Mariusz Ołubczyński

Data publikacji 28.06.2014
oubczyskiKomisariat Policji Poznań Grunwald prowadzi działania poszukiwawcze za zaginionym Mariuszem Ołubczyńskim lat 61, zamieszkałym w Poznaniu. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek 27 czerwca i dotąd nie skontaktował się z rodziną. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje o miejscu jego przebywania proszone są o pilny kontakt z Policją.

Zaginiony to Ołubczyński Mariusz, lat 61, zamieszkały w Poznaniu. W piątek 27 czerwca wyjechał swoim samochodem marki Mercedes. Ostatni raz kontaktował się z rodziną ok. godziny 12:00. Mężczyzna porusza się samochodem marki Mercedes Benz S550 koloru czarnego o nr rej. PO341WL.

kliknij zdjęcie aby powiększyć


Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 60 lat, 167cm wzrostu, waga 80 kg, krępej budowy ciała, włosy długie do karku koloru szaro – rudego, oczy koloru niebieskiego, uszy małe przylegające, nos mały prosty,  broda i wąsy;


Znaki szczególne: znamię na karku tzw. „myszka”, ciało pokryte piegami;

Ubiór: koszula jasnoniebieska, marynarka koloru szarego, szare spodnie typu „ubraniowe”, pasek koloru czarnego, buty koloru czarnego „wyjściowe”.

Wszyscy, którzy widzieli zaginionego lub mają wiedzę o jego miejscu przebywania proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Grunwald przy ul. Rycerskiej 2 osobiście lub pod numerem telefonu: 61 84 121 36 lub przez całą dobę pod numerami  61 84 121 11 oraz 997.Powrót na górę strony