Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań - Zabójstwo na Starym Mieście

Data publikacji 19.02.2011
Policjanci ze Starego Miasta i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali sprawcę zabójstwa 47 letniego mieszkańca Poznania. Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu znalazł jego brat. Sekcja zwłok wykazała , że mężczyzna ten został  uduszony. Zabójcy grozi dożywocie.   

Wczoraj przed południem policjanci ze Starego Miasta zostali zawiadomieni, że w jednym z mieszkań na terenie tej dzielnicy ujawniono zwłoki 47 letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce przyjechały ekipy dochodzeniowo śledcze z Komisariatu Poznań Stare Miasta i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Po przeprowadzeniu oględzin zwłok z udziałem biegłego medycyny sądowej Prokurator obecny na miejscu zarządził sekcje zwłok, aby ustalić dokładną przyczynę zgonu  mężczyzny. 

Jeszcze wczoraj policjanci zatrzymali 3 osoby, kobietę i dwóch mężczyzn, które ostatnie  miały kontakt z denatem. Dzisiejsze wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że mężczyzna został uduszony. Zebrane przez policjantów dowody w tej sprawie pozwoliły w dniu dzisiejszym na przedstawienie zarzutu zabójstwa jednemu z zatrzymanych wczoraj mężczyzn, 29 letniemu mieszkańcowi Poznania . 

Za zabójstwo grozi mu dożywocie. 
Powrót na górę strony