Agnieszka Pawłowska strzelała najlepiej

snajper2Policjantki i policjanci z KMP w Poznaniu jako drużyna Regionu IPA Poznań wzięli udział  w XV Międzynarodowym Wieloboju  Strzeleckim Żołnierzy Rezerwy Armii Państw NATO „Snajper – 2012”.

Impreza odbyła się w dniach 14-16. 09. 2012 r. w Garnizonie Poznań oraz na terenie Bojowej Strzelnicy Piechoty – „Olszynka poligonu Biedrusko”.
Organizatorem i wykonawcą tego przedsięwzięcia była Liga Obrony Kraju -  Wielkopolska Organizacja Wojewódzka LOK oraz Klub Żołnierzy Rezerwy LOK „SNAJPER” w Poznaniu .
Wśród 236 zawodników  było 166 uczestników zagranicznych reprezentujących Czechy, Słowację Niemcy, Wielką Brytanię, Holandię ,Rosję, Estonię, Norwegię.
snajper1
Zawodnicy występowali w cztero-osobowych drużynach. Przeprowadzono  siedem konkurencji strzeleckich wchodzących w skład klasyfikacji drużynowej i pięć klasyfikacji indywidualnej. Klasyfikacja drużynowa i indywidualna obejmowała osobno uczestników krajowych i zagranicznych.
snajper3Z drużyny IPA Poznań Agnieszka Pawłowska zdobyła 240 punktów i zajęła I miejsce w klasyfikacji kobiet oraz III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.
Na zakończenie zawodów wręczono szereg wyróżnień o odznaczeń, a dla przyjaciół Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Poznaniu wręczone zostały kryształowe orły. Zawody zakończono w miłej i sympatycznej atmosferze. Nawiązano nowe kontakty i przyjaźnie.
snajper4
 

Powrót na górę strony