Inwestycje finansowane z budżetu państwa

Komenda Miejska Policji w Poznaniu - wykonanie przyłącza elektrycznego do zasilania ładowarek pojazdów o napędzie elektrycznym.

09.07.2021 - Dofinansowano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja inwestycyjna. Komenda Miejska Policji w Poznaniu - wykonanie przyłącza elektrycznego do zasilania ładowarek pojazdów o napędzie elektrycznym. Wartość: 60 000,00

Zadanie inwestycyjne "Komenda Miejska Policji w Poznaniu - wykonanie przyłącza elektrycznego do zasilania ładowarek pojazdów o napędzie elektrycznym" polega na wykonaniu przyłącza elektrycznego do zasilania ładowarek pojazdów o napędzie elektrycznym, które będą użytkowane przez policję na terenie komendy miejskiej w Poznaniu. Prace obejmą między innymi wykonanie instalacji elektrycznej, montaż ładowarek i przyłączy, a także modernizację infrastruktury sieciowej. Celem zadania jest zwiększenie efektywności i ekologiczności floty samochodowej policji, a także dostosowanie komendy do wymogów związanych z rozwojem elektromobilności.

Powrót na górę strony