Aktualności

KWP - Policjanci na Targach Hobby

Data publikacji 21.11.2023

W miniony weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się Targi Hobby. W przedsięwzięciu udział wzięła również Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

W dniach 18 – 19 listopada br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna impreza. Tym razem były to Targi Hobby. Jak sama nazwa wskazuje przedsięwzięcie zorganizowane zostało w szczególności dla pasjonatów różnych dziedzin.

Stoisko Wielkopolskiej Policji było bardzo mocno oblegane przez przybyłych na miejsce. Można na nim było zobaczyć m.in. szeroką gamę pojazdów służbowych takich jak np. oznakowany radiowóz z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu, radiowóz typu bus ze stanu Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, czy policyjny quad z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu.

Dodatkową atrakcją dla uczestników była wystawa różnego rodzaju broni, która zorganizowali przedstawiciele Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu. Wśród najmłodszy uczestników największym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko profilaktyczne, na którym każdy otrzymywał specjalnie przygotowaną pamiątkową przypinkę z odciskiem swoich linii papilarnych oraz mógł spróbować sił w konkursach i grach zręcznościowych, podczas których ćwiczył swój refleks, spostrzegawczość i czas reakcji.

Andrzej Karpiński/MM

  • wielkopolska policja na targach hobby na mtp
  • wielkopolska policja na targach hobby na mtp
  • wielkopolska policja na targach hobby na mtp
  • wielkopolska policja na targach hobby na mtp
Powrót na górę strony