Aktualności

Złotów - Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Poznaniu

Data publikacji 23.09.2022

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się w Poznaniu. Trafił już do zakładu karnego.

Mieszkaniec powiatu złotowskiego od sierpnia poszukiwany był sądowym listem gończym. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych, które dotyczyły przestępczości narkotykowej. Za swoje czyny miał odbyć karę pozbawienia wolności. Jak ustalili mundurowi, od czasu przedstawienia zarzutów, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wyjechał z miasta w którym był zameldowany.

Wykonany szereg czynności operacyjnych pozwolił ustalić aktualne miejsce pobytu i pracy poszukiwanego 32 - latka. Dobre rozpoznanie pozwoliło na jego zatrzymanie w Poznaniu, gdy był w drodze do pracy. Wyraźnie zaskoczonego mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki i został już doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzoną przez Sąd karę.

mł.asp.Damian Pachuc/MŚ

Powrót na górę strony