Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o puchar Komendanta Głównego Policji

Data publikacji 23.09.2022

Policjantki z Drużyny Wielkopolskiej Policji w Piłce Nożnej Kobiet zajęly II miejscem na VII Ogólnopolskim Turnieju Kobiet i Mężczyzn im. mł.asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji rozgrywanym w Lidzbarku Warmińskim w dniach 14-16 września 2022r.

Podinsp. Violetta Mójta – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu spotkała się z reprezentantkami Drużyny Wielkopolskiej Policji w Piłce Nożnej Kobiet. Była to okazja do podzielenia się wrażeniami z niedawno zakończonej rywalizacji. Pani Komendant w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, przekazała listy gratulacyjne za zajęcie II miejsca, a także dla najlepszej bramkarki turnieju.

W całym turnieju Drużyna z Wielkopolski strzeliła 8 bramek, tracąc przy tym 5. Najlepszą bramkarką turnieju została uznana zawodniczka z naszej drużyny - Adrianna Raś. Udział w turnieju możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Komenda Stołeczna Policji - KWP Poznań 0-0
KWP Poznań - KWP Łódź 4-0
Reprezentacja Polskiej Policji - KWP Poznań 3-1
KWP Poznań- KWP Lublin 3-2

https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/97700,VII-Ogolnopolski-Turniej-Pilki-Noznej-Kobiet-i-Mezczyzn-im-ml-asp-Marka-Cekaly-o.html?sid=5abcaedd72cd71eabbe22b947be3738a

Maciej Święcichowski

Powrót na górę strony