Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu odwiedzili podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin 'Swoboda"

Data publikacji 24.01.2018

Z inicjatywy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu insp. Roberta Kasprzyka oraz st. sierż. Agnieszki Wrona - Wiceprzewodniczącej Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, 23 stycznia br. zostały przekazane prezenty noworoczne dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu. Gest ten był możliwy dzięki zebranym środkom finansowym pośród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Oddziału.

Już dwanaście lat policjanci z Odziału Prewencji Policji w Poznaniu pomagają podopiecznym Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda". Delegacja policjantów na czele z Zastępcą Dowódcy Oddziału podinsp. Mariuszem Pelcem przekazali na ręce Pani Dyrektor noworoczne prezenty: zabawki, kosmetyki, słodycze oraz obuwie sportowe. Każde dziecko otrzymało spersonalizowany prezent, zgodnie z jego zainteresowaniami. Dodatkowo doposażono placówkę w zabawki które będą dawać radość wszystkim dzieciom.

Po rozpakowaniu prezentów rozpoczęła się wspólna zabawa. Funkcjonariusze w ten sposób chcą budować zaufanie i przekonanie wśród dzieci, że policjant to osoba, która troszczy się o ich bezpieczeństwo,  do której zawsze będą mogli zwrócić się o pomoc. 

Pani Dyrektor złożyła podziękowanie na ręce Zastępcy Dowódcy Jednostki za przekazanie upominków. Dla policjantów było to wyjątkowe spotkanie i przeżycie zwłaszcza, że nie tylko obdarowali podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” ale i sami otrzymali niezwykle cenny dar - uśmiech dziecka.

 

 

Agnieszka Wrona/PG

  • 11 #2
  • 11 #3
  • 11 #4
Powrót na górę strony