Koło - Policjanci zabezpieczali imprezę sportową

Data publikacji 29.10.2015
22Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kole zabezpieczali organizowany corocznie Międzynarodowy Bieg Warciański. W czasie, kiedy kilkunastu mundurowych dbało o bezpieczeństwo sportowców, czterech policjantów z kolskiej komendy uczestniczyło w zawodach sportowych zajmując miejsca w czołówce biegu.

25 października br. na terenie powiatu kolskiego odbył się coroczny, tym razem już 35, Międzynarodowy Bieg Warciański. Na starcie tej imprezy sportowej stanęło w tym roku ponad siedemset osób. Nad bezpieczeństwem sportowców czuwało kilkunastu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Natomiast na starcie zmagań sportowych stanęło czterech funkcjonariuszy kolskiej policji, którzy zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej.

Kolską komendę w biegu na dystansie 10 kilometrów reprezentowali: podkom. Marek Zakrocki, asp. sztab. Marek Porosa, mł. asp. Tomasz Ewert oraz sierż. sztab. Marcin Kokot. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy sportowej postawy i wyrównanej rywalizacji.