Leszno - Turniej Piłkarski Orlik 2015 rozstrzygnięty

Data publikacji 17.06.2015
DSC 0169V Turniej Piłkarski Orlik 2015 został rozstrzygnięty. W zmaganiach na boisku rywalizowali reprezentanci trzech służb mundurowych: Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojska Polskiego. Najlepsza okazała się drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

13 czerwca br. w Zaborowie odbył się turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie i Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie. Rywalizowali w nim piłkarze czterech drużyn: Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie, Jednostki Wojskowej JW 1517 z Leszna oraz zespoły policyjne z Gostynia i Leszna.

Dwukrotnie podczas turnieju zwyciężyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, a dwie kolejne edycje wygrali żołnierze z jednostki JW 1517. W tym roku puchar po raz kolejny znalazł swoje miejsce w leszczyńskiej Policji. II miejsce na podium zajęli żołnierze z JW 1517, natomiast na III miejscu uplasowała się reprezentacja KMP Straży Pożarnej w Lesznie. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Marcin Staśkiewicz, zaś królem strzelców został Rafał Szafraniak, obaj z KPP w Gostyniu.

Puchary i dyplomy wręczał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie kom. Arkadiusz Milewski wraz z Przewodniczącą Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie asp. sztab. Andrzeliką Łuczak. Nad całością jak zwykle czuwał Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia, Kadr i Szkolenia podinsp. Jerzy Ratajczak. Turniej był pełen emocji i sportowej rywalizacji.