Ostrów Wlkp. - Policjanci na podium w turnieju siatkarskim

Data publikacji 22.04.2015
SAM 1113 800x470Drużyna siatkarzy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. zajęła 1 miejsce podczas turnieju siatkarskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie. W pełnych sportowych emocji zmaganiach uczestniczyło sześć zespołów.

W VIII Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej, rozegranym 17 kwietnia br. udział wzięło sześć drużyn, składających się z przedstawicieli służb mundurowych. W zawodach zagrali funkcjonariusze z PSP w Ostrzeszowie, policjanci z KPP w Wieruszowie, z KPP w Ostrowie Wlkp., funkcjonariusze ze Straży Granicznej w Kaliszu oraz z Nadleśnictwa w Przedborowie, a także gospodarze - policjanci z KPP w Ostrzeszowie.

W ubiegłym roku ostrowscy policjanci dotarli do finału, lecz tam nie sprostali drużynie leśników. W tym roku za cel postawili sobie wygranie całego turnieju i został on osiągnięty. Siatkarze z Ostrowa Wlkp. wygrali wszystkie mecze, w finale pokonali drużynę z KPP w Wieruszowie.

VIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie został objęty honorowym patronatem Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego.