Poznań - Policjanci w 3. Biegu Szpot Swarzędz

Data publikacji 13.05.2014
DSC 011311 maja odbył się 3. Bieg 10 km Szpot Swarzędz. Tą cieszącą się coraz większym powodzeniem imprezę sportową patronatem objął Wielkopolski Komendant Wojewódzkiej Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski. Na starcie biegu nie zabrakło przedstawicieli poznańskich stróżów prawa, którzy dzielnie walczyli o zajęcie wysokich miejsc w klasyfikacji zawodów.

Do udziału w 3. Biegu Szpot Swarzędz, na dystansie 10 kilometrów zarejestrowało się prawie 3,5 tysiąca uczestników. Linię mety przekroczyło 2947 biegaczy. Zgodnie z regulaminem biegu, w trakcie zmagań sportowych rozegrane zostały Mistrzostwa Policji. Wśród uczestników imprezy na linii startu stanęło 40 funkcjonariuszy.

Najlepszymi wśród mundurowych okazali się: st. post. Katarzyna Sammler z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym, która zajęła I miejsce w kategorii policjantka. Z kolei w kategorii policjant I miejsce zajął st. post. Grzegorz Otocki z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Komornikach.

W imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego najlepszym policyjnym biegaczom puchary wręczył Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Roman Kuster.