Spotkanie Wielkanocne - Dla policjantów - Policja Wielkopolska

Dla policjantów

Spotkanie Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie szefa wielkopolskich policjantów nadinsp. Tomasza Trawińskiego z przedstawicielami władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych oraz urzędów i instytucji na co dzień współpracujących z Wielkopolską Policją.

10 kwietnia br. w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się spotkanie z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Na zaproszenie szefa wielkopolskich policjantów nadinsp. Tomasza Trawińskiego w gronie licznie przybyłych gości obecny był abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu poznańskiego, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów i instytucji na co dzień współpracujących z Policją, przedstawiciele związków zawodowych policjantów i pracowników Policji, a także naczelnicy wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W trakcie wystąpienia skierowanego do zaproszonych gości, policjantów i pracowników Policji gospodarz spotkania - Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński złożył wszystkim życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.