Policja Wielkopolska

1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Głuchoniemi
Poznaj swoje prawa
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Klub honorowych dawców
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw

Wideo

Najczęściej czytane

 1. Poznań - Wracamy do sprawy. Szukamy mężczyzny związanego ze sprawą zabójstwa

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu cały czas poszukują mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.

 2. Leszno - Przewoził narkotyki w kole zapasowym - video

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zatrzymali mężczyznę, który przewoził w swoim aucie 3 kg marihuany i około 160 gramów haszyszu. Mężczyzna skrzętnie ukrył narkotyki w zapasowym kole, jednak wywęszył je policyjny pies. 40-latek trafił już do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 3. KWP – Nowe pojazdy terenowe poznańskich wodniaków

  Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu otrzymali dwa nowe pojazdy terenowe. Od razu zostali przeszkoleni i poznali możliwości wykorzystywania nowych samochodów w trudnym terenie. Dla funkcjonariuszy nowy sprzęt to istotne wsparcie techniczne w codziennej służbie.

 4. KWP – Policjanci OPP w Poznaniu dzieciom

  Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu insp. Adam Kachel wraz z funkcjonariuszami przekazali świąteczno-noworoczne prezenty podopiecznym Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu. Inicjatywa ta trwa już nieprzerwanie od 13 lat.

 5. Masz plany na 2020 rok?

  Masz plany na 2020 rok? Szukasz wyzwań i ambitnych zadań? Chcesz realnie pomagać i zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość? Nie czekaj i weź udział w rekrutacji do Policji. Czekamy na Ciebie. To będzie dobra decyzja. Już teraz zadzwoń - 19 997.

 6. KWP - Nowi policjanci w Wielkopolskiej Policji

  Uroczyste ślubowanie 72 nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyło się dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Rekruci najpierw odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, a potem rozpoczną służbę w jednostkach Policji na terenie całej Wielkopolski.

 7. Konin - Próbowali włamać się do bitomatów

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie zatrzymali 2 osoby, które próbowały włamać się do bankomatów kryptowalutowych. Ich podstawowym narzędziem był metalowy przedmiot, za pomocą którego chcieli dostać się do wnętrza urządzeń. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

 8. Koło – Policyjny nos Miki nie zawodzi

  Kolejne sukcesy Miki – psa policyjnego i kolejne wykryte narkotyki. Przed sądem odpowiedzą dwaj 19-latkowie zatrzymani przez kolskich policjantów z wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset gramów środków odurzających i psychotropowych.

 9. KWP - Bezpieczne ferie

  Niedługo w Wielkopolsce rozpoczynają się ferie zimowe. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich wyjeżdżających na wakacje, jak i tych, którzy pozostaną w domach, Policja prowadzi ogólnopolskie działania pod nazwą „Bezpieczne Ferie”. Realizacja głównych zadań polegać będzie na zapewnieniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale funkcjonariusze będą reagować też na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 10. Sprostowanie - Szkolenie policyjnej grupy SPEED - foto

  W związku z petycją z dnia 27 listopada 2019 roku dotyczącą szkolenia policjantów na torze w Bednarach, poniżej publikujemy treść sprostowania.