Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Poznaj swoje prawa
Głuchoniemi
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Komunikaty dla kandydatów

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Ostatnie pożegnanie Wojciecha Radeckiego

  Zmarł wieloletni pracownik Wydziału Zaopatrzenia KWP w Poznaniu Wojciech Radecki. Msza pogrzebowa odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 18.30 w Kościele p.w. św. Trójcy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 328.

 2. Kalisz - Rozpoznajesz te kobiety? Zadzwoń - video

  Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Blizanowie poszukują sprawców kradzieży, do której doszło w październiku br. na terenie gminy Blizanów. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetki dwóch kobiet, które mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. KWP - Porozumienie z Fundacją Mundurowych Służymy Pomocą

  W ramach współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu i Fundacją Mundurowych Służymy Pomocą, komenda otrzymała pluszowe Misie Ratunkowe. 200 pluszaków wspomoże różnego rodzaju akcje profilaktyczne i działania wielkopolskich policjantów w pracy z najmłodszymi.

 5. Września - Św. Mikołaj z sierż. Pyrkiem na oddziale dziecięcym

  Na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego we Wrześni odbyły się wyjątkowe mikołajki. Małych pacjentów odwiedzili Święty Mikołaj oraz maskotka Wielkopolskiej Policji sierż. Pyrek. Podczas wizyty każdy dzielny pacjent otrzymał certyfikat grzecznego dziecka.

 6. Poznań - Blisko 370 litrów krwi trafiło do potrzebujących

  To już ostatni raz w tym roku, kiedy policyjni KREWniacy zbierali krew. Zbiórka odbyła się w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu i była jednocześnie podsumowaniem całorocznej akcji. Przez cały dzień – policjanci i pracownicy cywilni Policji mieli szanse podzielić się najcenniejszym darem życia – swoją krwią. Tylko tego dnia 29 osób oddało krew, która trafiła do potrzebujących.

 7. Piła - Ukradli motorower, walizkę i 3 kg kiełbasy

  Policjanci z Posterunku Policji w Ujściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Ujście. Łupem złodziei padł motorower, walizka oraz 3 kg kiełbasy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 3 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Ujście. Za popełnione przestępstwo grozi im kara więzienia do 10 lat.

 8. KWP- Treningi kompetencyjne dla uczniów z klas policyjnych

  Zakończyła się kolejna edycja warsztatów szkoleniowych dla klas mundurowych z Województwa Wielkopolskiego, którego uczestnikami byli przyszłoroczni maturzyści. Zadania przygotowane dla klas policyjnych rozwijały i hartowały zarówno ciało jak i ducha.

 9. KWP - Narodowe Święto Niepodległości

  Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji uczestniczyli w uroczystej zbiórce, zorganizowanej w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczystość, w której uczestniczył Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann, była formą uczczenia przez mundurowych 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wyjątkową okazją do złożenia ślubowania przez 50 nowo przyjętych policjantów i policjantek.

 10. Ostrów Wlkp. - Nieuczciwe kobiety wchodziły do mieszkań - zostały zatrzymane

  Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali dwie kobiety, które pod pretekstem sprzedaży koców wchodziły do mieszkań na terenie miasta. Zatrzymane kobiety podejrzane są m. in. o kradzież pieniędzy w kwocie 25 tysięcy złotych i tysiąca euro.

Praca w Policji