Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - „Smocze Łodzie Dragony 2017"

Data publikacji 31.05.2017

Na Torze Regatowym MALTA w Poznaniu odbyły się „Mistrzostwa Smoczych Łodzi DRAGONY 2017” zorganizowane przez Klub Sportowy Stomil Poznań. Reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu drużyna 10 wioślarzy zdobyła bardzo dobry wynik pozwalający uplasować się na czwartym miejscu.

27 maja br. na Torze Regatowym MALTA w Poznaniu odbyły się „Mistrzostwa Smoczych Łodzi DRAGONY 2017” organizowane przez Klub Sportowy Stomil Poznań. Partnerami zawodów były: Miasto Poznań, Rada Osiedla Rataje, Osiedle Młodych, Fundacja Banku Zachodniego WBK.

Osada Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wzięła udział kategorii FAN, w której startowało 12 osad reprezentujących firmy i instytucje m.in. AWF Poznań, Urząd Miasta Poznania. W skład osady wchodzi 10 zawodników – wioślarzy oraz sternik i bębniarz. Wyścigi odbywały się na dystansie 200 metrów. Zacięta rywalizacja sprawiła, że drużyna Policji zajęła 4 miejsce z czasem 1:02,61. Pierwsze miejsce zdobyła osada AWF Poznań z czasem 0:59,45.