KWP - Z podziękowaniami dla odchodzących na emeryturę - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

KWP - Z podziękowaniami dla odchodzących na emeryturę

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński uroczyście żegnał się z policjantami i pracownikami Policji, którzy opuszczają szeregi wielkopolskiej Policji. To już kolejna w tym roku pożegnalna uroczystość dla emerytów.

18 maja br. w murach Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, odbyło się pożegnalne spotkanie dla policjantów oraz pracowników Policji przechodzących na emeryturę. Tym razem w uroczystości wzięły udział 34 osoby opuszczające szeregi wielkopolskiej Policji, pełniące służbę we wszystkich jednostkach na terenie województwa.

Na spotkaniu jako pierwszy przemówił szef wielkopolskiej Policji nadinsp. Tomasz Trawiński, który serdecznie podziękował emerytom za ich poświęcenie w wieloletniej służbie, życząc im również wszelkiej pomyślności w nowych przedsięwzięciach.

Do podziękowań i życzeń Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu dołączyli się obecni na uroczystości: kapelan KWP w Poznaniu ks. prałat Stefan Komorowski, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego podinsp. Andrzej Szary oraz dotychczasowi przełożeni przyszłych emerytów.

Przechodzącym na zasłużony odpoczynek wręczono listy gratulacyjne i małe upominki. Pod koniec oficjalnej części spotkania zaproszono wszystkich na wspólną kawę i słodki poczęstunek. Gdzie goście mogli nawzajem podzielić się swoimi wieloletnimi doświadczeniami i planami na pryszłość.

Rozanna Kowalczyk-Gierczyk 

Praca w Policji