Turek - Bieg z Policją

Data publikacji 31.08.2011
239 zawodników ukończyło II Bieg z Policją, w tym 65 policjantów z całego kraju. Frekwencja uczestników wzrosła o ponad 47% w porównaniu z ubiegłym rokiem. Trasa biegu wiodła ulicami miasta Góra, woj. dolnośląskiego.

Bieg z Policją i Mistrzostwa Polski Policjantów na dystansie 10 km zorganizowano już po raz drugi. 27 sierpnia br. o godzinie 16:00 na starcie biegu ulicznego stanęli zawodnicy z całej Polski, a także Białorusi oraz Kenii. Razem z "cywilami" wystartowali także policjanci klasyfikowani dodatkowo w II Mistrzostwach Polski Policjantów. W tak znamienitym gronie nie mogło zabraknąć również naszego reprezentanta. Do zawodów zgłosił się funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Turku  asp. Janusz Rupnik. Już od pewnego czasu pasją naszego kolegi jest bieganie. Startuje w różnych zawodach dlatego występ  w II Mistrzostwach Policji Policjantów był jakby oczywisty. Wyniki zawodów pokazały, ze wytężona praca prowadzi do wymiernych efektów. W kategorii M-40 asp. Janusz Rupnik zajął trzecie miejsce i stanął na podium.