Policja Wielkopolska

Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja do służby w Policji
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja e-usługi
Fundusze EU
Norway Grants
ABOUT POLISH POLICE
Głuchoniemi
Poznaj swoje prawa
Dajemy dzieciom siłę
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Klub honorowych dawców
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
ANTYKORUPCJA
Wielkopolski Bezpieczny Rower VIBEROO
Pyrkowa Kraina
Sarvato
KONKURS NA PROJEKT "LOGO" CENTRALNEGO BIURA ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
Zielona Strefa - ochrona zwierząt i środowiska

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy w Poznaniu i okolicach? Tu możesz zarobić blisko 5 tysięcy złotych

  Zdobywanie nowych umiejętności i chęć niesienia pomocy są Ci bliskie? Wstąp do Policji! Zawód policjanta jest wymagający, ale jednocześnie daje mnóstwo satysfakcji. Jeżeli dopiero ukończyłeś szkołę średnią i rozpoczynasz swoją karierę zawodową, to śmiało możesz do nas aplikować. Sami profesjonalnie przygotujemy Cię do służby!

 2. KWP – Konferencja dla seniorów

  Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego zorganizowała konferencję edukacyjną skierowaną do seniorów. Konferencja została zrealizowana w ramach projektu „Seniorze bądź bezpieczny”, który to z kolei jest integralną częścią krajowego programu Fundacji Santander Bank Polska pn. „Haki na Cyberataki”.

 3. KWP - Nowo przyjęte policjantki i policjanci

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nowo przyjęci do służby funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego.

 4. KWP – Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Skorzystaj z poniższego wzoru!

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 5. KWP - Medycyna pola walki - ćwiczenia

  Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji KWP w Poznaniu w dniach od 12 do 16 września br. zorganizował szkolenie z zakresu medycyny ratunkowej i medycyny pola walki. W szkoleniu brali udział policjanci: Samodzielnych Pododdziałów Kontrterrorystycznych Policji w Radomiu, Gdańsku, Olsztynie, Gorzowie Wlkp., policjanci z Grupy Realizacyjnej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz funkcjonariusze SEK Hanower.

 6. Grodzisk Wlkp. - Areszt dla mężczyzny za usiłowanie zabójstwa członka rodziny i przemoc wobec bliskich

  Żyli pod jednym dachem z agresywnym ojcem i mężem, który od lat znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Za usiłowanie zabójstwa i stosowanie przemocy wobec najbliższych, mężczyzna trafi teraz na trzy miesiące do aresztu śledczego. Pamiętaj przemoc domowa jest przestępstwem ! Nie bój się szukać pomocy !

 7. KWP – UWAGA! Oszuści wciąż działają!

  Oszuści nie ustają w poszukiwaniu swoich ofiar. Tylko wczoraj w Poznaniu doszło do kolejnych czterech oszustw, których ofiarami były osoby starsze. Przestępcy podszyli się pod pracowników banku oraz służby zdrowia, a pokrzywdzone straciły łącznie blisko 200 tysięcy złotych. Pamiętajmy, że sprawcy wymyślają coraz to nowsze metody działania, chcąc wyłudzić od nas pieniądze. Dlatego apelujemy! Każdy kto dzwoni i prosi o pieniądze lub dostęp do naszego konta bankowego to oszust! Bądźmy rozważni i ostrożni wpuszczając nieznajomych do swojego domu.

 8. Poznań – 7 osób zatrzymanych za udział w zorganizowanej grupie trudniącej się organizacją nielegalnego przemytu imigrantów

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu we współpracy z Wydziałem Zamiejscowym Prokuratury Krajowej w Poznaniu zatrzymali 7 osób w związku z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się organizowaniem nielegalnego przekraczania granicy polsko-białoruskiej oraz transportowaniem nielegalnych imigrantów przez terytorium Polski do Niemiec. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. 4 osoby, w tym kierujący grupą, zostali tymczasowo aresztowani, pozostali zostali oddani pod dozór policyjny.

 9. Środa Wlkp. - Seryjny włamywacz zatrzymany

  Policjanci kryminalni zakończyli sprawę szeregu włamań, do których doszło na terenie Środy. Zebrane dowody pozwoliły wytypować podejrzanego, który przez swoje skoki na punkty handlowo-usługowe spowodował straty sięgające przeszło 30 tysięcy złotych.

 10. Poznań - Tragiczny wypadek na budowie

Powrót na górę strony