Policja Wielkopolska

Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja do służby w Policji
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policja e-usługi
Fundusze EU
Norway Grants
ABOUT POLISH POLICE
Głuchoniemi
Poznaj swoje prawa
Dajemy dzieciom siłę
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Klub honorowych dawców
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
ANTYKORUPCJA
Wielkopolski Bezpieczny Rower VIBEROO
Pyrkowa Kraina
Sarvato
KONKURS NA PROJEKT "LOGO" CENTRALNEGO BIURA ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
Zielona Strefa - ochrona zwierząt i środowiska

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Zatrzymani za kradzieże samochodów

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego razem z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu od kilku miesięcy rozpracowywali grupę, która zajmowała się kradzieżami samochodów na terenie Niemiec. Policjantom udało się zebrać wystarczającą ilość informacji do postawienia zarzutów. 18 stycznia br. razem z policjantami WDŚ KWP w Poznaniu przy wsparciu Grupy Realizacyjnej KMP w Poznaniu zatrzymano 3 osoby.

 2. Groził śmiercią Ministrowi Zdrowia. Został zatrzymany przez Policjantów z Poznania.

  Mężczyznę, który nawoływał do zabójstwa Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego i groził mu śmiercią zatrzymali policjanci z KWP w Poznaniu. Pawłowi K. grozi do 5 lat więzienia.

 3. KWP - Zatrzymany za próbę przemytu papierosów

  Policjanci z KWP w Poznaniu zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o próbę przemytu papierosów bez akcyzy poza granicę kraju. Zabezpieczyli również ponad 1mln 200 tyś. sztuk papierosów. Straty Skarbu Państwa zostały oszacowane na 1mln 400 tyś. złotych.

 4. KWP - Bezpieczne mieszkanie i dom

  Domy i mieszkania, w których często gromadzimy dorobek wielu lat naszej pracy, również stanowią cel dla złodzieja. Dlatego warto zastanowić się, czy zrobiliśmy wszystko, aby maksymalnie ograniczyć zagrożenie włamaniem do mieszkania czy domu.

 5. Poznań – Policjanci zlikwidowali kanał przerzutowy narkotyków

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP Poznaniu we współpracy z Prokuraturą Rejonową w Szamotułach zlikwidowali kanał przerzutowy narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby – handlarzy oraz kuriera i zabezpieczyli 127 kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 6 mln złotych. Trzy osoby zostały tymczasowo aresztowane, a jedna oddana pod dozór Policji.

 6. KWP - Bezpieczne ferie 2023

  Od poniedziałku – 30 stycznia 2023 roku uczniowie szkół województwa wielkopolskiego rozpoczną ferie zimowe. Dwutygodniowa przerwa to czas odpoczynku od nauki i codziennych obowiązków.

 7. KWP - Ślubowanie nowych policjantów

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Rekruci, zanim trafią do służby, odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, dzięki któremu zdobędą potrzebną wiedzę i umiejętności. Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 79 mundurowych.

 8. Policjanci z prewencji o profilaktyce zagrożeń na spotkaniu Forum Rolniczego

  Policjanci Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu wraz ze Specjalistami Sekcji Prewencji Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu udzielali informacji o profilaktyce zagrożeń na spotkaniu szkoleniowo - informacyjnym pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wojewody Wielkopolskiego

 9. KWP - W Poznaniu powstanie najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w kraju

  Umowa na budowę nowego laboratorium kryminalistycznego Policji została właśnie podpisana. Na poznańskich Jeżycach w sąsiedztwie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu powstanie nowoczesny biurowiec. Przeniosą się do niego specjalistyczne pracownie i policyjni eksperci.

 10. KWP – Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Skorzystaj z poniższego wzoru!

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

Powrót na górę strony