Marek HADRYCH - Ludzie i ich pasje - Policja Wielkopolska

Ludzie i ich pasje

Marek HADRYCH


portretAsp. sztab. Marek Hadrych w szeregach Policji od 1990 r. obecnie funkcjonariusz KMP w Kaliszu.

Nurkować zacząłem w 2002 r. Najczęściej nurkuję w polskich wodach jeziora Budzisławskiego i Powidzkiego, kamieniołomach Jaworzno oraz Piechcin. Udało mi się również nurkować m. in. na Blue Hole i Canyon w Dahab w Egipcie. Moją pasją od kilku lat, oprócz podziwiania podwodnej fauny i flory, jest oglądanie wraków statków, okrętów oraz promów.Na liście „odkrytych” przeze mnie wraków są m.in. wrak promu Salem Express i brytyjskiego statku transportowego marynarki wojennej SS Thistlegorm zatopionego w 1941 r. (Morze Czerwone) oraz wrak transportowca Tihany i Lina (Morze Adriatyckie). Do najciekawszych jednak zaliczam  wrak promu Jan Heweliusz na Morzu Bałtyckim oraz liczne wraki Zatoki Gdańskiej. 

Poza nurkowaniem uwielbiam wszystko co ma związek z wodą. Do tej pory  ośmiokrotnie brałem udział „spływach twardziela” rzeką Prosną. Impreza gwarantuje przypływ adrenaliny, zmęczenie oraz ogromną satysfakcję z ukończenia spływu.

Gorąco polecam wszystkim chcącym choć na chwilę oderwać się od rutyny dnia codziennego, sprawdzenia swoich sił oraz sprawności.
 

Praca w Policji