IPA - Spotkanie ze Świętym Mikołajem - Ogłoszenia - Policja Wielkopolska

Ogłoszenia

IPA - Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W poznańskim Multikinie, 1 grudnia, dzieci członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) oraz dzieci policjantów i pracowników Policji spotkały się z Mikołajem. Organizatorem imprezy był Region IPA Poznań oraz Zarząd KKOP przy KWP w Poznaniu.

Jedną z atrakcji spotkania była premierowa projekcja filmu animowanego pt. Grinch. To historia zrzędliwego, tajemniczego, zielonego stwora, który samotnie zamieszkuje jaskinię wysoko w górach, w pobliżu Ktosiowa. Mieszkańcy pobliskiej miejscowości uwielbiają Święta i co roku obchodzą je bardzo hucznie. Niestety Grinch nie cierpi Świąt, a że lubi robić wszystkim na złość, postanowił zniszczyć sąsiadom radość ze świętowania. Ba postanowił nawet uprowadzić Świętego Mikołaja.

Okropnemu zielonemu stworowi jednak nie udało się ziścić tego co zaplanował, gdyż tuż po napisach końcowych filmu na salę kinową wkroczył Święty Mikołaj w towarzystwie Sierżanta Pyrka oraz trzech Elfów.

Dzieci podzieliły się swoimi wrażeniami z oglądanej bajki, zapewniły, że wszystkie „jak jeden mąż” były grzeczne przez cały rok i zasłużyły na nagrody. Wobec takich argumentów zarówno Mikołaj jak i Sierżant Pyrek nie mieli wyjścia, wszystkim pociechom wręczyli paczki z niespodziankami.