BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ HALOWEJ

W dniach 20-21 czerwca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Halowej zorganizowane przez Komendę Wojewódzka Policji w Katowicach. Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu reprezentowali następujący policjanci:

1. nadkom. Krzysztof Witczak – Wydział Konwojowy KWP w Poznaniu,
  2. sierż. Jordan Sosińśki – Wydział Konwojowy KWP w Poznaniu,
  3. st. post. Łukasz Dykta – OPP w Poznaniu,
  4. st. sierż. Łukasz Michalak – KPP Pleszew
  5. st. sierż. Łukasz Obarski – KPP Września,
  6. st. post. Konrad Bronz - KPP Ostrów Wlkp.
  7. mł. asp. Łukasz Cierniak - KPP Ostrów Wlkp.
  8. st. sierż. Roman Pilch – KPP Piła.

Do rywalizacji stanęło 13 drużyn. Policjanci KWP w Poznaniu zdobyli brązowe medale pokonując w meczu o trzecie miejsce KWP Opole 2-0.

I miejsce zajęła drużyna KWP w Katowicach pokonując w finale reprezentację KWP w Olsztynie 2-1.

Najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik KWP Poznań – mł. asp. Łukasz Cierniak

Nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński, Prezydent Miasta Zawiercie Witold Grim, Starosta zawierciański Krzysztof Wrona, Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Śląskiego asp.szt. Michał Szcześniak oraz  reprezentant Polski w siatkówce siatkowej  - Grzegorz Kosok.