Aktualności

Odprawa służbowa Kadry Kierowniczej Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu połączona ze spotkaniem opłatkowym

W dniu 14 grudnia 2016 roku odbyła się odprawa służbowa Kadry Kierowniczej Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu połączona ze spotkaniem opłatkowym.

W dniu 14 grudnia 2016 r. odbyła się odprawa służbowa w trakcie której, Naczelnik Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu mł. insp. Rafał Pastusiak podsumował pracę wydziału za dotychczasowy rok. Omówił kwestie związane z funkcjonowaniem wydziału, wskazał priorytety i kierunki działania w nadchodzącym roku oraz złożył na ręce kierowników komórek organizacyjnych  podziękowania dla wszystkich policjantów wydziału za zaangażowanie i osobisty wkład w wysoką jakość wykonywanych zadań służbowych w bieżącym roku.  

Ponadto w dniu dzisiejszym Naczelnik uroczyście pożegnał odchodzącego na emeryturę po 31 latach pracy asp. Mirosława Turowskiego - kierownika Ogniwa w Lesznie. Do życzeń dalszych sukcesów oraz realizacji planów osobistych i życiowych przyłączyli się obecni na uroczystości policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu.

Po odprawie w siedzibie wydziału odbyło się spotkanie opłatkowe, w trakcie którego, Naczelnik złożył podległym policjantom życzenia świąteczne. Na spotkaniu obecni byli funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Wydziału Konwojowego.

Praca w Policji