17 PKO MARATON POZNAŃSKI - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

17 PKO MARATON POZNAŃSKI

W dniu 12 października 2016 r. w siedzibie Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie Kierownictwa Wydziału z maratończykami.

 
Policjantów z Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu biorących udział w 17 PKO maratonie poznańskim powitał Naczelnik wydziału mł. insp. Rafał Pastusiak wraz ze swoimi zastępcami.

Wyraził słowa uznania dla zawodników biorących udział w tak trudnym biegu i podziękował funkcjonariuszom za uczestnictwo i reprezentowanie Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu w rywalizacji sportowej.

Naczelnik pogratulował osiągniętych wyników sportowych i podkreślił, iż udział w tego typu zawodach wymaga bardzo dużego poświęcenia w przygotowaniach fizycznych jak i mocnej psychiki.

W dowód uznania za trud włożony zarówno w przygotowania do biegu, jak też podjętą rywalizację wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Kierownictwa wydziału drobne upominki.

Z Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu w 17 PKO Poznańskim Maratonie uczestniczyli n/w policjanci uzyskując następujące wyniki:


 

 

  1. asp. Damian Musielak – SPS - 3:36:36

 

 

  1. sierz. szt. Dariusz Urbaniak – Ogniwo w Środzie – 3:41:29

 

 

 

Praca w Policji