Środa Wlkp. - Narkotykowy dealer zatrzymany - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

Środa Wlkp. - Narkotykowy dealer zatrzymany

Data publikacji 13.11.2020

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową ze Środy Wlkp. zatrzymali 32-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę wystarczająca do wytworzenia ponad 4 tysięcy porcji, kokainę, szafy do profesjonalnej uprawy i inne akcesoria używane do handlu narkotykami. Mieszkaniec Środy został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową ze Środy Wlkp. zatrzymali 32-letniego mężczyznę.  Funkcjonariusze pracowali nad sprawą kilka miesięcy i mieli już stuprocentową pewność, że mieszkaniec Środy jest mocno zaangażowany w proceder narkotykowy. W grę wchodziła uprawa, porcjowanie, handel i sprzedaż środków odurzających. 

Przygotowana policyjna realizacja zakończyła się  4 listopada br. przeszukaniem kilku mieszkań użytkowanych przez podejrzanego. W lokalach pozostających w dyspozycji handlarza, funkcjonariusze znaleźli marihuanę gotową do przygotowania ponad 4 tysięcy porcji, wartościową kokainę i specjalistyczny sprzęt do uprawy.

Dowody nie pozostały cienia wątpliwości, że 32-latek był mocno zaangażowany w narkotykowy rynek. Sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Średzianin na sprawę będzie oczekiwał już za kratkami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Edyta Kwietniewska/DPB

 

  • Na zdjęciu widać umundurowanego policjanta z zakrytą twarzą oglądającego zabezpieczone narkotyki i sprzęt do ich produkcji.
  • Na zdjęciu widać umundurowanego policjanta z zakrytą twarzą oglądającego zabezpieczone narkotyki i sprzęt do ich produkcji.