Śrem - Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Poznaniu - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

Śrem - Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Poznaniu

Kryminalni ze Śremu na terenie Poznania zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 33-letniego mężczyznę, który ukrywał się i nie zgłaszał do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz zatrzymany kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby.

25 czerwca br., wczesnym rankiem, policjanci z Wydziału Kryminalnego śremskiej komendy, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, udali się do Poznania. Tam około godz. 06.10 zatrzymali 33-letniego mężczyznę z gminy Książ Wielkopolski poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd w Poznaniu.

Kryminalni poszukiwali 33-latka od września 2019 roku. W toku wykonywanych czynności ustalili, że obecnie ukrywa się on w Poznaniu. I to był właściwy trop. Podczas zatrzymania poszukiwany był wyraźnie zaskoczony.

Zatrzymany najpierw doprowadzony został do śremskiej komendy, a jeszcze dziś trafi na kilka miesięcy do Aresztu Śledczego w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby. 

 

 

Ewa Kasińska/PG