KWP - "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" w Wielkopolsce - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

KWP - "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" w Wielkopolsce

Data publikacji 23.10.2019

W Wielkopolsce trwają działania "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". Działające i prawidłowo ustawione oświetlenie w pojazdach ma niebagatelne znaczenie w warunkach jesienno-zimowych. Policjanci zachęcają do zainteresowania się stanem świateł w samochodach i do ich bezpłatnej regulacji w wybranych stacjach diagnostycznych.

Akcja "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" trwa na terenie naszego województwa. Okres jesienno-zimowy, to czas kiedy szybko zapada zmierzch. Dlatego tak ważne jest aby nasze pojazdy były prawidłowo i dobrze oświetlone. Często zdarza się tak, że nawet jeśli światła są sprawne, to nie są odpowiednio ustawione, przez co oślepiają innych kierowców. W wybranych stacjach diagnostycznych na terenie woj. wielkopolskiego podczas trwania akcji, będzie można bezpłatnie ustawić oświetlenie w swoim samochodzie. Zachęcamy kierowców aby to zrobić. 

Więcej o akcji "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" pod linkiem poniżej.

http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/wlk/aktualnosci/213863,KWP-Twoje-swiatla-Nasze-bezpieczenstwo-kampania-na-rzecz-dobrych-swiatel.html

 

W załączniku prezentujemy aktualny wykaz stacji diagnostycznych, które biorą udział w przedsięwzięciu.

 

 

 

Pliki do pobrania