Nowy Tomyśl - Narkotyki ukryte w mieszkaniu... - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

Nowy Tomyśl - Narkotyki ukryte w mieszkaniu...

Data publikacji 13.11.2017

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego za posiadanie narkotyków. Łącznie zabezpieczono ponad 150 gramów narkotyków.

Nad sprawą od dłuższego czasu pracowali policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Stopniowo do kryminalnych wpływały co rusz to nowe informacje na temat mieszkańca powiatu nowotomyskiego, który miał uprawiać i posiadać znaczną ilość narkotyków.

Sprawa nabrała tempa 8 listopada br., kiedy do nowotomyskich mundurowych wpłynęła informacja o dokonanych zbiorach i trzymaniu ich w domu. Nie zwlekając policjanci złożyli wizytę 32-letniemu mieszkańcowi powiatu nowotomyskiego.

Czynność przeszukania potwierdziła w 100% przypuszczenia mundurowych. Na poddaszu, w biurze należącym do 32-latka, policjanci ujawnili ukryte w czarnym etui narkotyki. Były to marihuana w ilości 124,5 grama oraz amfetamina w ilości 26,78 grama. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów narkotyków oraz sprzęt służący do ich porcjowania.

Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Przemysław Podleśny/ RKG

Praca w Policji