Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP - Dowódca IV Kompanii Oddziału Prewencji Policji ukończył Maraton Wrocławski

10 września we Wrocławiu odbył się 35. PKO Wrocław Maraton. Wzięli w nim udział zawodnicy z całej Polski. Można było zobaczyć zarówno biegające dzieci i seniorów. Było to wielkie święto wszystkich miłośników biegania. Wśród nich Dowódca IV Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu podinsp. Marcin Fornalik, który z sukcesem ukończył całą trasę biegu.

Podinsp. Marcin Fornalik – Dowódca Kompanii IV Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu przebiegł dystans 42,195 km w czasie 3 godziny 47 minut i 46 sekund. Tegoroczny dystans ukończyło 4630 zawodników, a funkcjonariusz z Wielkopolski był 1415. Miesiące przygotowań dały rezultaty i Marcin Fornalik ukończył wymarzony dystans.

Sukces Dowódcy IV Kompanii OPP w Poznaniu to kolejny przykład, że wśród wielkopolskich policjantów znajduje się wielu pasjonatów sportu, którzy w wolnym czasie całkowicie oddają się swoim sportowym pasjom.